Kambion Sp. j


Dodano: 2017-09-17

Kambion Sp. j

Szukasz maszyn, które chcesz wykorzystać podczas produkcji do etykietowania, dozowania bądź zakręcania? W takim razie zapoznaj się z ofertą Kambion. Firma ta produkuje i sprzedaje maszyny konfekcjonujące. Klienci Kambion zamawiają pojedyncze urządzenia konfekcjonujące lub kompletne linie konfekcjonujące.

Kambion oferuje instalowanie systemów wizyjnych, które pozwalają na śledzenie produktów na taśmie, minimalizowanie błędów podczas produkcji, a także takie funkcje jak np. nadawanie opakowaniom etykiet w ściśle wyznaczonym położeniu.

Chcąc zapewnić klientom wysoki poziom zadowolenia z zakupionych maszyn, firma oferuje dopasowanie urządzenia do wymagań i potrzeb klienta. Oferta Kambion skierowana jest do producentów z branży:

  • kosmetycznej,
  • chemicznej,
  • farmaceutycznej,
  • spożywczej.

Więcej informacji znajdziesz na stronie firmy.Zostaw KomentarzUżytkownik oyoferon dodał komentarz Ocena 3
Myślę, że maszyny konfekcjonujące od Kambion wyróżniaja się optymalnym wykorzystaniem mocy przerobowych na produkcji. Równocześnie zminimalizowane jest ryzyko błędów. Myślę, że to dobre i pomysłowe rozwiązania dla producentów m.in. z branży spożywczej czy kosmetycznej.
Opublikowano: 2018-08-03 14:58:07

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Inne Okoliczne Firmy