Psycholog dziecięcy Magdalena Lange-Rachwał


Dodano: 2018-04-21

Pomoc psychologiczna Poznań - https://www.psycholog-dladziecka.pl

Rodzice, którzy mają kłopoty ze swoimi pociechami, czasami nie zdają sobie sprawy z tego, że dzieciom potrzebna jest pomoc psychologiczna. W poznańskim gabinecie przyjmuje wykwalifikowana pani psycholog, która ma doskonałe podejście do dzieci.

Na psycholog-dladziecka.pl możesz przejrzeć galerię zdjęć z różnych warsztatów i eventów z dziećmi, które prowadziła rekomendowana pani psycholog. Dowiesz się też, że już od samego poczęcia dziecka możesz liczyć na fachową pomoc psychologiczną i że warto z niej skorzystać, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Rekomendowany psycholog nie tylko przyjmuje pacjentów w swoim gabinecie w Poznaniu, ale prowadzi też różne zajęcia i warsztaty w terenie i to zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dla rodziców, którzy niejednokrotnie potrzebują porady psychologa, żeby świadomie wychowywać swoje dzieci.

Na wizytę możesz umówić się telefonicznie bądź mailowo, dane kontaktowe znajdziesz na polecanej stronie.Zostaw KomentarzUżytkownik itruro dodał komentarz Ocena 5
Według mnie pani Magdalena to świetny specjalista-psycholog dziecięcy. Cechuje ją profesjonalizm i dzięki jej pomocy nasza córeczka wraca do równowagi psychicznej, a i my wiemy już teraz jak świadomie z nią postępować.
Opublikowano: 2019-10-09 10:13:23

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Inne Okoliczne Firmy