Ósmy Krasnal spółka z o.o.


Dodano: 2020-01-19

Terapeutyczne przedszkole warszawa - Ósmy Krasnal spółka z o.o.

Niektórzy rodzice dzieci autystycznych trzymają dziecko w domu. Obawiają się bowiem, że nie poradzi sobie ono w gronie rówieśników i że inne dzieci go nie zaakceptują. Zupełnie niepotrzebnie! Terapeutyczne przedszkole w Warszawie prowadzi zajęcia edukacyjne, opracowane specjalnie z myślą o dzieciach z autyzmem. Oprócz bogatych zajęć edukacyjnych dzieciom oferuje się, m.in. ciekawe zabawy, czytanie książek, a także granie w różne gry, które rozwijają ich zainteresowania.

Do przedszkola Ósmy Krasnal uczęszczają dzieci z autyzmem i niesprawnością sprzężoną, np. intelektualną. W przedszkolu zatrudniona jest wykwalifikowana kadra specjalistów, którzy mają przyjazne podejście do dzieci. Maluchy pod ich okiem mają zagwarantowany optymalny rozwój psychoruchowy. Są bowiem pod stałą opieką psychologów, logopedów i terapeutów.

Dzieci uczestniczą zarówno w zajęciach edukacyjnych, jak i mają możliwość kształtowania oraz rozwijania swoich zainteresowań.Zostaw KomentarzBrak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Inne Okoliczne Firmy