Solispharm Sp. z o. o.


Dodano: 2017-11-21

Apteka - Warszawa Białołęka

Chcąc zasięgnąć dodatkowych informacji na temat tego, jak leki powinny być stosowane i czy można je łączyć np. z sokiem grejpfrutowym, warto udać się do apteki. Każda apteka w Warszawie na Białołęce to miejsce, gdzie pracują farmaceuci posiadający wiedzę na temat leków. Dzisiaj w aptekach można dostać nie tylko leki przeciwbólowe, ciśnieniomierze czy też suplementy diety, ale również dermokosmetyki, które mają znacznie łagodniejsze składy niż kosmetyki drogeryjne. W porównaniu do kosmetyków z drogerii nie wywołują ostrych reakcji skóry.

W aptece można znaleźć również leki recepturowe. Takie leki są przepisywane zazwyczaj dla pacjentów z problemami dermatologicznymi np. trądzik lub jeśli źle reagują na gotowe leki. Na aptekanamyslowska.pl znajdziesz dodatkowe informacje o produkcji leków w Warszawie.Zostaw KomentarzUżytkownik Kamil Wasilewski dodał komentarz Ocena 5
Bardzo dobra apteka i ma mega plus ze jest czynna 24H. Fajnie by było, jakby takie apteki powinny być wprowadzane w każdym większym mieście.
Opublikowano: 2018-07-12 11:29:14

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Inne Okoliczne Firmy