Galloma Sp. z o. o.


Dodano: 2017-11-03

Wyposażenie ferm drobiu • Galloma Sp. z o. o.

Jeśli jesteś odpowiedzialnym, troskliwym hodowcą i chcesz, aby na fermie niczego nie zabrakło, zadbaj o kompleksowe wyposażenie. Na stronie internetowej galloma.pl znajdziesz wiele produktów, które podwyższą profesjonalizm Twojej fermy, a także zwiększą wydajność pracy na terenie Twojego gospodarstwa.

Wyposażenie ferm drobiu w ofercie firmy Galloma jest bardzo bogate, a w zakładkach na stronie możesz znaleźć między innymi:

  • efektywne systemy paszowe, które umożliwią zwierzętom wygodne spożywanie pokarmu. Co więcej, produkt jest wygodny również dla Ciebie, iż łatwo jest utrzymać go w czystości;
  • systemy pojenia drobiu, które są przeznaczone dla różnych gatunków hodowlanych. Poidła są zaprojektowane w taki sposób, aby Twoim kurom, bażantom czy gęsiom nic się nie stało podczas picia wody;
  • szereg ofert, które zadbają o atmosferę, techniczną stronę Twojej działalności. Są to propozycje, takie jak: ogrzewanie, wentylacja, oświetlanie.

Więcej szczegółów na temat oferty znajdziesz na powyższej stronie internetowej - jest ona podzielona na wiele wygodnych zakładek.Zostaw KomentarzBrak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Inne Okoliczne Firmy