Smaczna Paczka


Dodano: 2017-09-25

Fit catering Katowice tanio - Smaczna Paczka

Jesteś wykończona i czujesz, że nie masz nawet siły, żeby zrobić sobie kanapki? Zresztą w lodówce i tak pewnie pusto, a do sklepu już nie masz ochoty pójść? Zamów sobie posiłki z dostawą do pracy lub domu na cały tydzień, a nawet miesiąc. Wykwalifikowani dietetycy ułożą dla ciebie jadłospis zgodny z twoim stylem życia i znowu poczujesz się pełna sił i zdrowia.

Taki fit catering w Katowicach można tanio zamówić na stronie smacznapaczka.pl z dostawą pod wskazany adres. W zależności od rodzaju aktywności specjaliści ustalą ilość posiłków i ich wartość kaloryczną na cały dzień, doświadczeni kucharze ugotują wybrane dania, a kurier dostarczy Ci je jeszcze ciepłe. Jeśli policzysz, ile wydałabyś w sklepie, robiąc zakupy z pustym żołądkiem, czas na chodzenie po sklepach i stanie w kolejkach, a potem przy kuchni, to dojdziesz do wniosku, że takie posiłki są bardzo tanie.Zostaw KomentarzUżytkownik Małgorzata Kamińska dodał komentarz Ocena 4
Zamówiłam sobie w Smacznej Paczce katering bez glutenu. Jestem taka szczęśliwa, bo w końcu koniec z męczarnią wczytywania się w etykiety produktów w sklepach. Teraz nie muszę sama gotować, posiłki są mi przysyłane.
Opublikowano: 2018-07-12 11:29:14

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Inne Okoliczne Firmy